1) زمان مورد نیاز برای انجام یک پروژه واقعیت ادغامی در نمایشگاه چند روز است ؟

به طور کلی مدت زمان انجام یک پروژه واقعیت ادغامی توسط ما ، به دو عامل مدت زمان طراحی محتوا و مدت زمان ساخت محصول مورد نیاز شما بستگی دارد . عامل اول بیشترین زمان در این بازه را به خود اختصاص می دهد . معمولا برای پروژه های نمایشگاهی پیشنهاد ما بازه ای 1 الی 2 ماهه قبل از افتتاحیه می باشد .

2) آیا امکان اجاره محصولات برای یک دوره نمایشگاه وجود دارد ؟

بله ، ما در کنار فروش محصولات ، این امکان را برای شرکت هایی که علاقمند به استفاده از این تکنولوژی در غرفه های نمایشگاهی خود هستند قرار داده ایم .

3) روند قیمت گذاری یک پروژه به چه عواملی بستگی دارد ؟

قیمت گذاری پروژه های واقعیت ادغامی به طور کلی به 2 بخش محتوا و دستگاه مورد نیاز شما تقسیم می شود . محتوا با توجه به درجه کیفیت ساخت و آپشن هایی از جمله ساخت موزیک ، استفاده از گوینده و طراحی کاراکتر سه بعدی رنج بندی متفاوتی را در هر دقیقه شامل میشود . هزینه دستگاه مورد نیاز شما هم با توجه به لیست قیمت اعلامی در صورت خرید به این هزینه اضافه میشود .همچنین در صورت اجاره دستگاه هزینه اجاره هر دستگاه به صورت روزانه محاسبه و اعلام میگردد .

4) در صورت اجاره دستگاه در نمایشگاه پشتیبانی دستگاه توسط شرکت شما شامل هزینه می باشد؟

خیر ، عوامل فنی در روز قبل از افتتاحیه نمایشگاه تجهیزات را مستقر کرده و در طول برگزاری نمایشگاه به صورت مداوم از سیستم پشتیبانی می کنند . این خدمات در تهران شامل هیچ هزینه ای نخواهند بود .

5) گارانتی محصول خریداری شده شامل چه عواملی می باشد ؟

این گارانتی شامل 2 سال خدمات پس از فروش ، از جمله گارانتی شیشه های اپتیک و بدنه دستگاه خواهد بود . همچنین در این مدت در صورت بروز رسانی برنامه دستگاه ، محصول خریداری شده شما بروز رسانی می شود .

6) آیا میتوان بعد از مدتی محتوای واقعیت ادغامی طراحی شده را تغییر داد ؟

بله ، شما امکان تغییر محتوای طراحی شده در هر زمانی را خواهید داشت .

7) آیا امکان ساخت واقعیت ادغامی به صورت سفارشی و در ابعاد وسیع وجود دارد ؟

بله ، ما در سری محصولات آلفا رویکردی منحصر به فرد برای طراحی در ابعاد وسیع و دیزاین های متفاوت داشته ایم . برای اطلاعات بیشتر به این صفحه مراجعه کنید .

8) آیا امکان استفاده از پروژه ویدئو مپینگ در نمایشگاه وجود دارد ؟

هزینه طراحی پروژه های ویدئو مپینگ به دلیل نحوه نقشه برداری المان های محیطی و طراحی محتوا بسیار بالا می باشد . ما معمولا این تکنولوژی را برای شرکت هایی که به دنبال حضوری ویژه در یک نمایشگاه هستند توصیه میکنیم .

9) آیا میزان روشنایی محیط در تکنولوژی واقعیت ادغامی مهم است ؟

به طور معمول در کلیه تکنولوژی هایی که با نور سرو کار داریم . میزان نور مستقیم و نه نور محیطی به عنوان چشمه نور مزاحم تلقی میشود و به الطبع هر چه محیط روشنایی کمتری داشته باشد کیفیت قوی تری خواهند داشت .

10) امکان خرید و یا اجاره محصولات شما در شهرستان ها موجود می باشد ؟

بله امکان ارسال به تمامی نقاط ایران وجود دارد . هزینه ارسال بر عهده خریدار می باشد .
شرکت فناوران تصویر آینده

شرکت فناوران تصویر آینده با هدف بومی سازی و توسعه تکنولوژی های گرافیکی موجود در جهان در سال 1395 تاسیس شد . ما به صورت گسترده اجرایی سازی تکنولوژی واقعیت ادغامی ، ویدیو مپینگ ، اینتراکتیو و لیزریوم را با بهره گیری از نیروهای متخصص در ایران انجام میدهیم

در صورتی که پاسخگوی سوالات شما نیست، شما می توانید از طریق دکمه ی ذیل با ما ارتباط برقرار کنید تا بتوانیم شما را راهنمایی کنیم.

برای راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.