ویدئو مپینگ تکنولوژی زیبایی

ویدئو مپینگ یا نگاشت تصویر از پروژکتورهای روزمره استفاده می کند، اما به جای طرح دادن روی یک صفحه ی تخت (به عنوان مثال برای نمایش پاورپوینت)، نور بر روی هر سطح غیر مسطحی میتواند قرار گیرد و اشیاء رایج هر سطح سه بعدی را به نمایش های تعاملی تبدیل می کند. به طور کلی ویدئو مپینگ ``نمایش یک تصویر در سطح غیر مسطح یا غیر سفید`` می باشد.
تغییر دکوراسیون

از کمترین فضا بیشترین بهره برداری را ببرید . تعداد زیادی میزانسن برای تاتر خود تولید کنید . نمای بیرونی اتاق خود را به شیوه ای جذاب تغییر دهید و به طور کلی به هر فضا به شیوه ای جدید نگاه کنید !

وضوح تصویر بالا

با توجه به محل و فاصله حضور مخاطبانتان میزان رزولیشن را تنظیم میکنیم . دستگاه مورد استفاده برای هر پروژه متفاوت بوده و رزولیشن مورد نیاز شما به قدرت این دستگاه مرتبط میشود . از کیفیت HD تا FULL HD را از ما بخواهید .

هر سطح یک نمایشگر

هر سطح در هر اندازه را به یک نمایشگر برای خود مبدل کنید .از ۱ متر تا چند ده متر طول و ارتفاع را به شیوه جدید نمایش دهید .تاکنون به یک ساختمان به عنوان یک بوم عظیم تبلیغاتی فکر کرده اید ؟

نحوه اجرای ویدئو مپینگ

ابتدا تیم مجربی از ما با استفاده از ویدئو پروژکشن و نرم افزار های تخصصی آن سطح مورد نظر شما را ارزیابی و نقشه برداری میکنند . با توجه به نقشه های به دست آمده تیم سناریو نویس ما بر اساس نقشه سطح ،نقاط مثبت و محدودیت ها ،پتانسیل اجرای سناریو مورد نظر شما را بررسی میکنند . سپس سناریو نوشته شده به تیم طراحی ما سپرده میشود . تیم طراحی ما محتوای سه بعدی مورد نیاز برای پروژکشن را طراحی و به تیم اجرایی برای اجرا تحویل می دهد

کاربردهای ویدئو مپینگ

ما این تکنولوژی را برای مکان های مختلف از جمله نمای داخلی و بیرونی ساختمان ها ، تالارها ، همایش ها و سمینارها ، فروشگاه ها ، رستوران ها ، بوتیک ها کنسرت ها ، مزون ها رستوران ها ، بانک ها و غرفه های نمایشگاه ها توصیه میکنیم .

دکوراسیون هوشمند

با استفاده از تکنولوژی ویدیو مپینگ ساعات را به کنترل خود در آورید و لذت استفاده از یک فضای متفاوت را برای مشتریانتان به ارمغان بیاورید . تصویر زیر لابی هتلی را نشان می دهد که هر ۱۵ دقیقه در آنجا یک شبانه روز میگذرد !